Bağlarbaşı Halı Yıkama

Bağlarbaşı Halı Yıkama başta olmak üzere tüm İstanbul Halı Yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarımız evimizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden maalesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir.

Cihangir Halı Yıkama, Cihangir Halı Temizleme, Cihangir Halı Temizliği, Cihangir Yerinde Halı Yıkama, Cihangir Halıflex Yıkama, Cihangir Koltuk Yıkama

Bunun yanı sıra halılarınız tam olarak kurutulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarak ta halılarınız zamanından çok daha önce eskiye bilirler.

Bağlarbaşı Halı Yıkama İşlemleri

Bağlarbaşı halı yıkama işlemi için tesislerimize gelen halılar öncelikle toz alma makinelarimiz da itina ile geçirilerek yıkama öncesinde ön temizlikten geçer. Sonrasında halı cinsine göre ayrılan halılar son sistem makineler de antibakteriyel şampuanlarla hem ön yüzü hemde arka yüzü deneyimli çalışanlarımızın kontrolünde yıkanır.

-En önemli ev içi allerjendir. Sıcak ve nemli ortamlarda kolaylıkla çoğalabilen gözle görülemeyen (mikroskopik) canlılardır. Akarların vücut proteinleri ve dışkıları allerjenik özelliktedir.

-Akar allerjenleri özellikle halı, yastık, yatak ve benzeri gibi üzerinde toz tutan ev eşyalarında yüksek oranda bulunmaktadır. Halınıza önem verdiğiniz kadar sağlığınıza da önem veriniz. Halılarınızı profesyonel ellere Mert Halı Yıkama firmasına teslim ediniz.

Bağlarbaşı Yerinde Halı Yıkama 

Bağlarbaşı yerinde halı temizleme olarak; iş yerleriniz de ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı ve halı flexlerinizi uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla antibakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız.

Öncelikle toz alma işlemi yapılır ve yerinde yıkama işlemine başlamadan önce ön temizlik yapılmış olur. Halı cinsine göre kullandığımız şampuanlarla yıkama ve köpürtme işlemine başlanır.

Uzman ekiplerimiz sonrasında yerinde yıkama işlemi biter bitmez vakumlama işlemine geçer ve halı yada halıflexleriniz köpükten arındırılır. Son olarak bol su verilerek durulama işlemine geçilir. Son sistem yerinde yıkama makinalarımızla vakumlama işlemi bittikten sonra halıdaki tüm nem ve ıslaklık alınmış olur ve ertesi güne halılarınız ve halı flexleriniz kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Sunduğumuz Yerler: Camii´ler, Kuran Kursları, Oteller, işyerleri , Evler, Plazalar, Residence ve Depolardır. Profesyonel Yerinde Halı Yıkama Hizmeti sizler için.

Bağlarbaşı Halı Temizleme Otomatik Makinelerle

Bağlarbaşı halı temizleme son teknolojik makinelerimizle, profesyonel halı yıkama hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır.

Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. Firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Halı yıkama işleminde otomatik makinayla itinayla ön yıkama, ana yıkama, durulama işleminden sonra sıkma makinasın da yüzde doksan beş kuru yüzde beş nemli oluncaya dek sıkma gerçekleşmelidir.

Halı yıkama şampuanları insan sağlığını tehdit eden kimyasallar içermemeli ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Halı üzerinde kalıntı kalmamalı, parlaklık vermeli, halıyı yıpratmak yerine ömrünü uzatacak nitelikte olmalıdır.

Bağlarbaşı Halı Temizleme Son Teknolojik Ekipman

Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır. Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için  Halı ve Koltuk  yıkama olarak, yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Mert Halı Yıkama olarak; Mert Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Halı Yıkama, Halıflex Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Perde Yıkama, Stor Yıkama, Yorgan Yıkama, Yatak Yıkama, Kanepe Yıkama hizmetleri vermekteyiz. Bağlarbaşı Halı Yıkama ve Bağlarbaşı Halı Temizleme hizmetleri Mert Halı Yıkama olarak son teknoloji ekipmanlarla yapılır. Uzman ekip arkadaşlarımıza bir telefon kadar yakınsınız.Bir cevap yazın

Call Now Button
WhatsApp chat
wordpress hosting