Mert Halı Yıkama

Halılarınız evinizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden maalesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir.

Çünkü Evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalı ki ; halıların kiri dibe itme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız  halılarınız diplerinde hiçte hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilirler.

 

Bunun yanı sıra halılarınız tam olarak kurutulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarak ta halılarınız zamanından çok daha önce eskiye bilirler.

Ayrıca tam olarak kurutulmamış olan halılarınızın yaymış olduğu nem evinizde zararlı bakterilerin yerleşimi için uygun zemin hazırlamaktadır. Bu saymış olduğumuz olumsuzlukların engellenmesi ve halılarınızın tam olarak ve sağlıklı bir şekilde temizlenebilmesi için  Halı ve Koltuk  yıkama olarak, yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi  ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Call Now Button
WhatsApp chat
wordpress hosting